На една од најубавите локации во Посиди нa  Касандра, Халкидики,  се наоѓа комлексот создадовме специјално  со 4 луксузни вили со прекрасен поглед. Комплексот Sunset Villas има 4 комплетно опремени и неодамна реновирани вили кои можат да бидат сместени до 9 лица. Вилите се целосно усогласени со природната убавина на околината, додека се оддалечени само 30 метри од плажа со повеќекратно доделено сино знаме. Областа има неверојатна клима со долги сончеви денови, прекрасни зајдисонце и јасен хо

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Вкупно 1 патувања од 10 туристички агенции