Прекрасна локација, удобен ентериер, Feebles Sea Side House (75м2) е типична вила која се наоѓа во близина на плажата Спацис кај Никити (полуостровот Ситонија), со прекрасен двор и прекрасен поглед на планините и морето. Оддалечена е само 50 метри од неверојатната плажа Спатијес. Компактна, удобна и климатизирана, Feebles Garden House има голема дневна соба, трпезарија, две спални соби, две купатила, кујна и приватна тераса со поглед на боровата шума за свежина. Во дворот има голема веранда

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

BEAUFORT BEACH FRONT VILLA Beaufort BeachFront Villa  (300м2) во Никити, Ситонија, скриена во тивка и престижна населба, само на кратка прошетка до селото. Опремено со беспрекори терацо подови  и класични тавани  од бор,  реновирана во 2012 година со акцент на зачувување на уметничкото декоративно чувство. Декорирана со модерен и антички мебел  од меѓународна и грчка уметност и осветлување, куќата е подготвена традиционално да ги дочекува гостите и нивните семејства. Оваа вила на плажа е со

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Имотот е прекрасна vintage куќа направена од традиционален камен и бетон во шумoвита област надвор од Никити на само 100 метри од плажа! Вилата располага со импресивна градина од 4000м2 со мебел на отворено, лулашки, игралиште за деца и област за скара. Куќата нуди 5 спални и може да се сместат  до 10 гости. Пливање на полу-приватната плажа е уникатно чувство Вилата е во безбеден имот со паркинг. Со само неколку минути возење, стигнувате до Никити. Тоа е идеално место за големи семејства со

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Вкупно 3 патувања од 10 туристички агенции