Bomo Villas Kosmas www.bomohotels.com/hotel/bomo-villas-kosma Положба: 650м од центарот на Ханиоти, 900м од морето. Сместување: 10 вили, секоја со приватен базен. Вилите се опремени со: кујна, клима, сателитска ТВ, фен, фрижидер, балкон, туш тоалет и базен. Услуга: наем Содржини: wi-fi, базен, место за скара, сателитска ТВ, фрижидер, опремена кујна. Плажа: 900м од јавна песочна плажа Спорт и забава: приватен базен.

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

SUNNY VILLAS RESORT   ХАНИОТИ е комплекс од 8 нови луксузни вили се наоѓа на врвот на ридот со поглед на заливот на Торонеос и се целосно опремени за да ги покријат сите потреби што ви се потребни за да се опуштите и одморите за време на одмори. Секоја вила е опремена на тотално уникатен и современ начин и тие се разликуваат по големината и капацитетот на просторијата за да можат да ги задоволат потребите на паровите и на цели семејства, но сите тие ги имаат истите високи стандарди за сместу

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Вкупно 2 патувања од 10 туристички агенции