Вилата Miroir Private Pool Villa  (130м2) е одвоена куќа за одмор во Елани, Касандра , Халкидики, сместена во тивка и престижна област. Поминете низ вилата и излезете во дворот со покриена дневна и трпезарија и базен со елегантни лежалки. Во внатрешноста на вилата има отворена дневна соба и кујна со пристап до терасата со прекрасен поглед на околината. Во дневната соба има фотелја  и две удобни софи кои го опкружуваат огништето и телевизорот. Дневната соба  е во традиционален стил   со модер

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Вилата LORENIA (120м2) се наоѓа во Елани , Касандра, во комплексот вили со прекрасен двор. Ако сакате да останете на одлична локација, ова е куќата за вас и вашето семејство. Голем и воздушен простор за живеење ќе ве натера да се чувствувате како дома. Вилата располага со  комплетно опремена кујна со трпезарија  и дневен простор. Удобниот кауч е одлично место за навигација со добра книга. Ова е трокатна вила со две спални соби со еден брачен кревет, две спални соби со два еднокреветни кревет

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Вкупно 2 патувања од 10 туристички агенции