Дубаи, град на луксузот, раскошот, рај од иднината кој ве чека да го откриете .После Шангај, Дубаи е град со најбрз развој на светот.

Постирано на 15.01.2021 од Staff Travel Agency
Разгледај

Дубаи нека биде Вашата дестинација со која ќе ја завршите 2020! Термин 01-05.11 - LOTUS GRAND HOTEL 4*- 501 ЕВРА/ НП Термин 29.12-02.01 - HYAATT PLACE DUBAI JUMEIRAH 4* - 790 ЕВРА/ НП *** ИНДИВИДУАЛНО ПАТУВАЊЕ/ ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА МЕСТА – ПРОМОТИВНА ЦЕНА *** Информации и резервации на 02/2774 – 371 или 071/451-633

Постирано на 29.10.2020 од Staff Travel Agency
Разгледај

ОКТОМВРИ ВО ДУБАИ Hampton by Hilton Dubai Al Barsha - 3* - 560 ЕВРА/ НП ** Трето возрасно лице на дополнително легло – 560 еур / во соба со 2 возрасни

Постирано на 06.10.2020 од Staff Travel Agency
Разгледај

ДУБАИ – ЗЛАТЕН СЈАЈ И ПУСТИНСКА МАГИЈA  7 ноќи / 8 дена Дати Пролет 2020:  07.03 / 28.03 / 29.03 / 17.04 / 01.05 Додадени знаменитости за време на екскурзиите во Дубаи ! Посета на познатата рамка - „Dubai Frame“Посета на единствената покриена ски патека на Блискиот Исток во “The Mall Emirates”Пауза за кафе и фотографирање на Палмата - “The Pointe”, од каде се открива една воудушевувачка

Постирано на 02.03.2020 од Atlantis
Разгледај

DUBAI 2019/20СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 4 ноќи28.11; 12.12; 19.12; 5 ДЕНА / 4 НОЌЕВАЊА – АВИОНСКИ ПРЕВОЗ Дубаи, град на луксузот, раскошот, рај од иднината кој ве чека да го откриете…Во цената се вклучени следните услуги· Билет со авиокомпанија FlyDubai Airlines директно од Скопје – Дубаи – Скопје ( по лице со 20 кг вклучен багаж)· Организиран трансфер аеродром-хотел-аеродром во Дубаи· 5 дена, 4 ноќевања во одбран хотел, услуга ноќевање со појадок· Полудневен разглед на Дубаи со трансфер и водич· Аеродро

Постирано на 14.11.2019 од Martin Travel
Разгледај

DUBAI 2019/20СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 7 ноќи05.12; 19.12; 8 ДЕНА / 7 НОЌЕВАЊА – АВИОНСКИ ПРЕВОЗ Дубаи, град на луксузот, раскошот, рај од иднината кој ве чека да го откриете…Во цената се вклучени следните услуги· Билет со авиокомпанија FlyDubai Airlines директно од Скопје – Дубаи – Скопје ( по лице со 20 кг вклучен багаж)· Организиран трансфер аеродром-хотел-аеродром во Дубаи· 8 дена, 7 ноќевања во одбран хотел, услуга ноќевање со појадок· Полудневен разглед на Дубаи со трансфер и водич· Аеродромски та

Постирано на 14.11.2019 од Martin Travel
Разгледај

Вкупно 6 патувања од 10 туристички агенции