Локација : 50 метри од плажа Сместувачки капацитет: 2 5 Содржини: 3 спални соби Купатило Кујна ТВ Интернет Место за скара Паркинг Градина Клима уред

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Вурвуру, Грција

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Таласокипос е хотелот е изграден амфитеатрално на еден рид опкружен со морето, хотелот има спектакуларен поглед кон островите Вурвуро со Света Гора доминира во позадина, како и директен пристап до синото море пред зградата. Таласокипос е целосно реновиран во пролетта 2014 година со вкус и естетика кои ја истакнуваат природната средина. За време на престојот во нашите простории и апартмани, ќе почувствувате дека стресот исчезнува, а вашата душа ќе се радува. Бесплатен Wi-Fi е предвиден на сит

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

TIAMO SECRETS VILLAS Beach Front Residence (130 м²)  е  сместен во Вурвуру во најубавиот  дел од Вурвуру Локација : на плажа Сместувачки капацитет: 8 возрасни Содржини: 4 спални соби Кујна-модерно и комлетно опремена Трпезарија Градина со лежалки

Постирано на 14.07.2020 од Papillon Travel Agency
Разгледај

Вкупно 4 патувања од 10 туристички агенции