Еднодневна посета на Лесновски манастир

Еднодневна посета на Лесновски манастир

Прва еднодневна тура која е спој од гастрономија, историја и религија на 05.08.2020 (Четврток) За пријавување и повеќе информации околу организација на турата, место на поаѓање јавете се на 076 791 157

Цена од

1,690.00 ден

Разгледај
Од струга на плажа до Вевчани на традицонална трпеза

Од струга на плажа до Вевчани на традицонална трпеза

Еднодневно капење во Струга со посета на Вевчани и вевчанските извори, како и дегустација на локалната вевчанска храна подготвена од професионалните готвачи. Турата ќе се реализира во понеделник на 03.08 (неработен ден). За резервации јавете се на 076 791 157

Цена од

1,490.00 ден

Разгледај
Лето во Кумбургаз-Истанбул на сама плажа!

Лето во Кумбургаз-Истанбул на сама плажа!

5 ноќевања во хотел со 3* на сама плажа. Приватна плажа со бесплатни лежалки. Автобуски превоз и туристички водич и тури низ градот Истанбул. Цена 169 евра по лице. Инфо на: 076 791 157

Цена од

10,478.00 ден

Разгледај
3-ти август на еднодневнo капење на плажа сливница – Преспанско езеро

3-ти август на еднодневнo капење на плажа сливница – Преспанско езеро

Поминете го неработниот ден на Преспанско езеро на најубавата песочна плажа Сливница. Сончајте се на најпосетената плажа ова лето на преспанско ецеро- СЛИВНИЦА Резервира на Телефон 076 79 11 57

Цена од

990.00 ден

Разгледај
Од песочна плажа во Истанбул на шопинг

Од песочна плажа во Истанбул на шопинг

Хотелот Марин Принцес е хотел со 5 ѕвезди и располага со 2 отворени и еден затворен базен, спа (џакузи, сауна, турска бања) и фитнес центар. Информации на 076 791 157

Цена од

12,200.00 ден

Разгледај